Įsiminti

Mercedes-Benz Sprinter III visiems modeliams 2007 m dalys

Kaina
Sutartinė
Naudotas/Naujas
Naudotos
Markė
Mercedes-Benz
Modelis
Sprinter
Metai
2007 m.

Ypatybės

Kuro / oro padavimo sistema

Kuro siurblys

Purkštukai

Komentarai

Parduodu naujus Purkstukus

Nauji originalus
- Purkstukai
- Auksto slegio siurbliai
- Kuro siurbliai

12 Menesiu Garantijos

siu gamintoju

Purkštukas 6510700587
Purkštukas 6510704987
Purkštukas A6510700587
Purkštukas A6510704987
Purkštukas A6510702887
Purkštukas 65107028870005
Purkštukas R0002D
Purkštukas EMBR00002D
Purkštukas EMBR00002D
Purkštukas 28348371
Purkštukas 28342997
Purkštukas 28271551
Purkštukas 28348370
Mercedes sprinter purkstukas 0445115068
Mercedes sprinter purkstukas 0445115032
Mercedes sprinter purkstukas 0445115073
Mercedes sprinter purkstukas 0986435356

- BOSCH
- DELPHI
- LUKAS
- DENSO

MB purkstukai visi modeliai!
Daugiau info http://www.dieselservis.lt
Kaina Sutartinė

Pardavėjo kontaktai

UAB PDH
+370 699 41902
Rašyti pardavėjui
iŠie duomenys reikalingi tam, kad skelbimo autorius galėtų susisiekti su jumis

Vilnius, Lietuva
Skelbimo ID:
1023261848

Klausimai ir komentarai

Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. DaugiauSutinku