Hyundai Santa fe variklis D4EB, D4EB, Hyundai Santa Fe II 2008 г запчясти

Запомнили 8 посетителей  |  Обновлено 2 мес. назад
Город Вильнюс, Литва
+370 699 53056
Цена
Договорная
Б/у/Новое
Б/у
Код детали
D4EB
Марка
Hyundai
Модель
Santa Fe
Год
2008
Рабоч. объем (литры)
2.2
Тип топлива
Дизель
Мощность, кВт
114

Особенности

Двигатель, коробка передач, сцепление

Двигатель

Коментарии

Parduodame, remontuojame, teikiame profilaktinę priežiūrą Hyundai Santafe 2.2 ltr varikliams.

Kadangi šį variklį pažįstame labai gerai, tai galime pakonsultuoti ir kaip jį prižiūrėti, kad niekada nekiltų su juo problemų. Dauguma meistrų sako kad niekam tikęs variklis, neina jo suremontuoti taip kad tarnautų ilgai - tai visiška neteisybė. Pirmiausiai, reikia periodiškai atlikti kelis darbus kas 3-4 alyvos keitimą ir važiuosite ilgai be problemų.

Kadangi nuolatos perkame ir remontuojame šiuos variklius tai turime ir atsarginių detalių jiems. Jeigu turite Hyundai Santafe 2006-2011 metų automobilį su 2.2 ltr dyzeliniu varikliu ir nežinote apie jo specifiką, visuomet galite pasiskambinti, pasikonsultuoti, ar tiesiog jei bus noro ir pas mus atlikti p[riežiūros darbus.

Kiek kainuoja variklio remontas, jeigu pradėjo kalti? Jeigu pradėjo kalenti variklio apačia, tai jau turbūt kiekvienas vairuotojas supranta, kad remontas bus brangus. Tačiau tikslios jo kainos pasakyti neįmanoma, kadangi neaišku iki kokio lygio viskas pažeista. Jeigu riekia tvarkyti tik variklio apačią ir išsaugotas alkūninis velenas, tai variklio remontas gali kainuoti nuo 1000 eurų. Todėl dažniausiai net neverta pirkti kito variklio, o susiremontuoti tą patį.

Kils klausimų - skambinkite, klausikite, patarsime, atsakysime, ir gal net pagelbėsime.

Jeigu iškilo problemų su Jūsų automobilio varikliu, galime Jums padėti. Rekomenduomane išgirdus garsus, nebandyti pasiekti savo eiga remonto dirbtuvių. Geriau išsikvieskite techninę pagalbą. Jeigu neturite šį variklį pažįstančių meistrų, skambinkite mums. Techninės pagalbos kaina jeigu kviesite per mus, priklauso nuo atstumo, tačiau net ir iš kito miesto atvežti automobilį iki mūsų kainuos 20-90 eurų (jeigu atstumas neviršija 200 km),
Перевод Google
Цена Договорная

Контакты продавца

+370 699 53056
Писать продавцу
iЭти данные необходимы, чтобы позволить автору объявления связаться с вами

Вильнюс, Литва
Обновлено:
2 мес. назад
Подан:
2021-02-23
Годное до:
2021-05-24
ID объявления:
1024187765
Вопросы и комментарии
Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами