mbdetales Mercedes-Benz markės automobilių naudotų dalių prekyba
Unnamed Road, Vyžuonos 28374, Lietuva
+370 678 22286
mbdetales
Prekyba naudotomis dalimis prasidėjo ne iškart... Visų pirma tai buvo ir yra aistra Mercedes-Benz markės automobiliams. Šios markės automobilių eksplotavimas, tobulinimas, turimų žinių gilinimas. Sukaupus pakankamai didelį žinių bagažą, nemažai eksperimentavus ir prikaupus įvairių dalių kilo noras padėti, patarti kitiems, tiek sugedusiems, tiek norintiems pasikelti automobilio galią iš mechaninės pusės. Taip gimė Mercedes-Benz laužynas.

Mūsų misija - padėti žmonėms. Nustatyti gedimus, dalintis turima informacija, patarti priimant sprendimus dėl remonto. Kurti bendruomenę.

Laužyno veikla - Mercedes-Benz markės automobilių naudotų dalių prekyba bei tos pačios markės automobilių demontavimas. Detalių asortimentas nuolat naujinamas, plečiamas naujų modelių pasirinkimas. Lietuvoje eksplotuoti automobiliai laužyne nedemontuojami, automobiliai gabenami iš vakarų Europos - Vokietijos, Danijos, Prancūzijos, Italijos. Šiuo metu laužyne galima rasti dalių skirtų automobiliams pagamintiems nuo 2000 metų. Dalis galime pristatyti į Uteną ir į Vilnių, dalių siuntimas galimas visoje Lietuvoje. Išrašome sąskaitas faktūras.

mbdetales yra Autogidas.lt partneris. mbdetales visi skelbimai, išsami kontaktinė informacija pateikiama šiame puslapyje. Kreipkitės tiesiogiai į mbdetales ir surasite tai, ko ieškote. Autogidas.lt - daugiau galios Jūsų paieškoms!

mbdetales, Automobilių, mikroautobusų dalys (51)

Klausimai ir komentarai

Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti