Hyundai Santa fe variklis D4EB, D4EB, Hyundai Santa Fe II 2008 y parts

Bookmarked 8 visitors  |  Updated 1 mon. ago
City Vilnius, Lithuania
+370 699 53056
Price
Negotiable
Used/New
Used
Parts code
D4EB
Make
Hyundai
Model
Santa Fe
Year
2008 y.
Engine (liters)
2.2
Fuel Type
Diesel
Power, kW
114

Features

Engine, gearbox, clutch

Engine

Comments

Parduodame, remontuojame, teikiame profilaktinę priežiūrą Hyundai Santafe 2.2 ltr varikliams.

Kadangi šį variklį pažįstame labai gerai, tai galime pakonsultuoti ir kaip jį prižiūrėti, kad niekada nekiltų su juo problemų. Dauguma meistrų sako kad niekam tikęs variklis, neina jo suremontuoti taip kad tarnautų ilgai - tai visiška neteisybė. Pirmiausiai, reikia periodiškai atlikti kelis darbus kas 3-4 alyvos keitimą ir važiuosite ilgai be problemų.

Kadangi nuolatos perkame ir remontuojame šiuos variklius tai turime ir atsarginių detalių jiems. Jeigu turite Hyundai Santafe 2006-2011 metų automobilį su 2.2 ltr dyzeliniu varikliu ir nežinote apie jo specifiką, visuomet galite pasiskambinti, pasikonsultuoti, ar tiesiog jei bus noro ir pas mus atlikti p[riežiūros darbus.

Kiek kainuoja variklio remontas, jeigu pradėjo kalti? Jeigu pradėjo kalenti variklio apačia, tai jau turbūt kiekvienas vairuotojas supranta, kad remontas bus brangus. Tačiau tikslios jo kainos pasakyti neįmanoma, kadangi neaišku iki kokio lygio viskas pažeista. Jeigu riekia tvarkyti tik variklio apačią ir išsaugotas alkūninis velenas, tai variklio remontas gali kainuoti nuo 1000 eurų. Todėl dažniausiai net neverta pirkti kito variklio, o susiremontuoti tą patį.

Kils klausimų - skambinkite, klausikite, patarsime, atsakysime, ir gal net pagelbėsime.

Jeigu iškilo problemų su Jūsų automobilio varikliu, galime Jums padėti. Rekomenduomane išgirdus garsus, nebandyti pasiekti savo eiga remonto dirbtuvių. Geriau išsikvieskite techninę pagalbą. Jeigu neturite šį variklį pažįstančių meistrų, skambinkite mums. Techninės pagalbos kaina jeigu kviesite per mus, priklauso nuo atstumo, tačiau net ir iš kito miesto atvežti automobilį iki mūsų kainuos 20-90 eurų (jeigu atstumas neviršija 200 km),
Google Translation
Price Negotiable

Sellers contacts

+370 699 53056
Message to the seller
iThis data is needed to allow the author of the ad to contact you

Vilnius, Lithuania
Updated:
1 mon. ago
Inserted on:
2021-02-23
Valid till:
2021-05-24
Advert ID:
1024187765
Questions and comments
Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you