Išsirinkus transporto priemonę, kuri Jums patinka, reikia susisiekti su pardavėju. Tačiau prieš tai reikia pasiruošti, kad nebūtų gaištamas Jūsų ir pardavėjo laikas ir sužinotumėte kuo daugiau naudingos informacijos.

Detalės - susirašykite ant lapelio dominančią informaciją (kuri nenurodyta parduodamos transporto priemonės skelbime), kad pokalbio metu neužmirštumėte, ką norėjote sužinoti. Paklauskite detalių, kurios atgrasintų nuo pirkimo (automobilis turėjęs autoįvykį ar turi rūdžių).

Dokumentai - išsiaiškinkite, ar pardavėjas turi visus dokumentus, reikalingus perregistravimui. Paklauskite valstybinio numerio (galėsite patikrinti, ar automobilis neturi apribojimų ir kiek savininkų turėjo Lietuvoje). Patikrinti automobilį

Susitikimas - susitarkite apžiūrėti automobilį šviesiu paros metu, kad pastebėtumėte visus defektus. Privažiuokite prie parduodamos transporto priemonės pats, kad galėtumėte užvesti šaltą variklį. Dvi galvos yra geriau negu viena, pasikvieskite žmogų, kuris išmano apie automobilius ir galės pagelbėti apžiūrint.

Skelbimas - atsispausdinkite skelbimą, kad nekiltų nesusipratimų, kokia informacija nurodyta jame.

Atminkite, kad patikimi pardavėjai:
  • Neprašo išankstinio mokėjimo ar užstato,
  • Bendrauja ne tik elektroniniu paštu,
  • Neprieštarauja, kad automobilis būtų patikrinamas autoservise
    Patikrinti automobilį už 9 Lt
  • Leidžia atlikti bandomajį važiavimą.

Pažintiniai video:

Transport priemonių registravimas kmb kmb
Jei iškilo klausimų, rašykite čia
Darbo laikas: I-V 09:00 - 17:00
UAB „Vertikali Medija“

Klausimai ir komentarai